1474 - Barnspis Husqvarna
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HUSQVARNA, modell nr 3, barnspis, gjutjärn, med skorsten, tidigt 1900-tal, höjd 28 / 71, 32 x 26 cm, medfljer 3 stekpannor
Slitage, rost, sotningsluckor saknas, SAV garanterar inte funktionen
784812
2020-08-23