1474 - Barnspis Husqvarna

1474 - Barnspis Husqvarna
1474 - Barnspis Husqvarna
1474 - Barnspis Husqvarna
1474 - Barnspis Husqvarna
1474 - Barnspis Husqvarna
1474 - Barnspis Husqvarna
1474 - Barnspis Husqvarna
1474 - Barnspis Husqvarna

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUSQVARNA, modell nr 3, barnspis, gjutjärn, med skorsten, tidigt 1900-tal, höjd 28 / 71, 32 x 26 cm, medfljer 3 stekpannor

Slitage, rost, sotningsluckor saknas, SAV garanterar inte funktionen

784812

2020-08-23