1475 - Byrå / skänk

1475 - Byrå / skänk
1475 - Byrå / skänk
1475 - Byrå / skänk
1475 - Byrå / skänk

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

BYRÅ / SKÄNK, betsad mahogny, 15 lådor i olika storlekar, 1 dörr/lucka, 1900-talets andra hälft, England, höjd ca 94, 135 x 35 cm

Bruksslitage, repor, märken

784817

2020-08-23