Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
800 SEK
BYRÅ / SKÄNK, betsad mahogny, 15 lådor i olika storlekar, 1 dörr/lucka, 1900-talets andra hälft, England, höjd ca 94, 135 x 35 cm
Bruksslitage, repor, märken
784817
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här