Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS J WEGNER, "CH-25", fåtölj, Carl Hansen & Søn, Danmark, ek, flätad sits och rygg, sitthöjd ca 36 cm
Stomme med skador och lagningar, snörning med omfattande slitage
784818
2020-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här