Hans J Wegner CH25

Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25
Hans J Wegner CH25

Klubbat för:

9 000 SEK

5 000 SEK

HANS J WEGNER, "CH-25", fåtölj, Carl Hansen & Søn, Danmark, ek, flätad sits och rygg, sitthöjd ca 36 cm

Stomme med skador och lagningar, snörning med omfattande slitage

784818

2020-06-18