1476 - Barnstol till matbord

1476 - Barnstol till matbord
1476 - Barnstol till matbord
1476 - Barnstol till matbord
1476 - Barnstol till matbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

BARNSTOL, matbordshöjd, svarvad björk, björkplywood, 1900-talets första hälft, hopfällbar till egen stol med matbord, höjd ca 98, sitthöjd 63 cm

Bruksslitage

784825

2020-08-23