1477 - Skylt bemålat trä

1477 - Skylt bemålat trä
1477 - Skylt bemålat trä

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKYLT, bemålat trä, med kursiv text: Tålamod övervinner allt, 1900-tal, ca 34 x 131 cm

Proveniens
S:ta Maria Mentalsjukhus, Helsingborg

Brukspår, smärre färgbortfall

784829

2020-08-23