Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKYLT, bemålat trä, med kursiv text: Tålamod övervinner allt, 1900-tal, ca 34 x 131 cm
Proveniens
S:ta Maria Mentalsjukhus, Helsingborg
Brukspår, smärre färgbortfall
784829
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här