Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKYLT, bemålat trä, med kursiv text: Tålamod övervinner allt, 1900-tal, ca 34 x 131 cm
Proveniens
S:ta Maria Mentalsjukhus, Helsingborg
Zustandsbeschreibung
Brukspår, smärre färgbortfall
784829
2020-08-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner