Harald Wiberg akvarell

Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HARALD WIBERG (1908-1986): Rävar i skogsbryne, signerad och daterad Harald Wiberg 1964, akvarell, 21x28 cm

Kuntoraportti

Fläckar

784833

Päivämäärä:

2020-06-18