Harald Wiberg akvarell
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HARALD WIBERG (1908-1986): Rävar i skogsbryne, signerad och daterad Harald Wiberg 1964, akvarell, 21x28 cm
Kuntoraportti
Fläckar
784833
Päivämäärä:
2020-06-18