Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Selkroken", signerad samt numrerad 134/360, färglitografi, ca 120x116 cm

ej examinerad ur ram

784844

2020-06-28