Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, VAS, silver, stämplade K&EC, Göteborg 1956 resp. Eric Löfman, MGAB, Uppsala 1976, höjd på ljusstakar ca 15,5, höjd på vas ca 13,5 cm, vikt på vas ca 72 g

Obetydligt slitage, ljusstakar fylldd vid botten

784858

2020-06-22