Spegel med konsollbord
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1960/70-tal, etikettmärkt Slutarp, spegelram i gul och svartlackerad ram i trä, konsollbord fanérat med riopalisander, två lådor, höjd på konsollbord ca48, 32x80, mått på spegel ca 1045x52 cm
Medföljer citesintyg för riopalisander
Bruksslitage
784868
2020-06-22