Spegel med konsollbord

Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord
Spegel med konsollbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1960/70-tal, etikettmärkt Slutarp, spegelram i gul och svartlackerad ram i trä, konsollbord fanérat med riopalisander, två lådor, höjd på konsollbord ca48, 32x80, mått på spegel ca 1045x52 cm

Medföljer citesintyg för riopalisander

Bruksslitage

784868

2020-06-22