Äldre böcker
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÄLDRE BÖCKER (9) Fredrik Rühs, Handbok i medeltidens historia, Uppsala 1823, 1-2, A A Afzelius, Swenska folkets Sago-häfder, Stockholm 1844, del 1 och 3, Johan Barclasi Argensis, 1600-tal, samt ytterligare några titlar
Agrgensis bl a utan titelblad, revor, fläckar, slitage, påskrifter, veck, ej genomgångna
784883
2020-06-22