Äldre böcker

Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker
Äldre böcker

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER (9) Fredrik Rühs, Handbok i medeltidens historia, Uppsala 1823, 1-2, A A Afzelius, Swenska folkets Sago-häfder, Stockholm 1844, del 1 och 3, Johan Barclasi Argensis, 1600-tal, samt ytterligare några titlar

Agrgensis bl a utan titelblad, revor, fläckar, slitage, påskrifter, veck, ej genomgångna

784883

2020-06-22