933 - Porslin 1900-tal

933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal
933 - Porslin 1900-tal

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

PORSLIN, 9 delar, bl a ytterfoder, Uppsala Ekeby, vas, Björn Wiinblad för Rosenthal, skål, Karin Björqvist för Gustavsberg och tillbringare, Hertha Bengstsson för Rörstrand, höjder upp till ca 30 cm

Bruksspår, nagg kan förekomma

784889

2020-08-22