Skåp 1800-tal
2020-06-18
784890
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets slut, grönmålat, höjd ca 77, 85x39 cm
Senare bemålat