Ljuskrona i barockstil

Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil
Ljuskrona i barockstil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, barockstil, omkring 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, spira i mitten, elektrifierad, totalt 9 ljuspunkter, höjd exklusive kedja ca 60, diameter ca 50 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, enstaka nagg kan förekomma

784894

2020-06-22