Ljuskrona i barockstil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, barockstil, omkring 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, spira i mitten, elektrifierad, totalt 9 ljuspunkter, höjd exklusive kedja ca 60, diameter ca 50 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, enstaka nagg kan förekomma
784894
2020-06-22