Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARKIVSKÅP med jalusi, 1900-talets, brickmärkt ASKI konstorsmöbler, Bodafors, ekfanér, höjd ca 107, 55x43 cm , nyckel finns
Bruksslitage, saknar hyllplan
784896
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här