Arkivskåp med jallusi ek

Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek
Arkivskåp med jallusi ek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARKIVSKÅP med jalusi, 1900-talets, brickmärkt ASKI konstorsmöbler, Bodafors, ekfanér, höjd ca 107, 55x43 cm , nyckel finns

Bruksslitage, saknar hyllplan

784896

2020-06-22