Crescent racer 1960-tal

Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal
Crescent racer 1960-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CYKEL, Crescent racer, troligtvis modell 92307, 1960-tal, ramhöjd ca 58 cm, nav av fabrikat Campagnolo med snabbkoppling, hjulstorlek 27", 10 Huret-växlar, sadel i läder modell "Ideale Professional", pakethållare samt 2 st skärmar orginal

Bruks- och åldersrelaterat slitage, senare kompletteringar och lagningar

784906

2020-06-19