Viktor Sheleg

Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Sittande kvinna, akryl på duk, signerad och daterad 2013, ca 120x150 cm

784915

2020-07-08