Viktor Sheleg

Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition med ansikte, akryl på duk, signerad och daterad 2008, ca 90x120 cm

784917

2020-07-08