Viktor Sheleg

Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition med kvinna, signerad och daterad 2007, ca 100x75 cm

784921

2020-07-12