Viktor Sheleg

Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition, akryl på duk, signerad och daterad 2010, ca 115x115 cm

784924

2020-07-12