1022 - SKÅP 1700-/1800-tal

1022 - SKÅP 1700-/1800-tal
1022 - SKÅP 1700-/1800-tal
1022 - SKÅP 1700-/1800-tal
1022 - SKÅP 1700-/1800-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, senbarock, överdelen med vitrin i plåt, mässing och glas, nederdelen, senbarock, fanerad med valnöt, 1700-/1800-tal, ej ursprungligen sammanhörande delar, höjd ca 208, 75 x 49 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

784928

2020-08-22