Viktor Sheleg

Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): "Match point", akryl på duk, signerad och daterad Sheleg 20111, ca 120x150 cm

784931

2020-07-25