Viktor Sheleg

Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): "Breeze", akryl på duk, signerad och daterad 2013, ca 150x150 cm

784936

2020-07-30