Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, sent 1900-tal, 3-sits, brunt skinn, sitthöjd ca 42, längd 202 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

784937

2020-06-22