Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, sent 1900-tal, 3-sits, brunt skinn, sitthöjd ca 42, längd 202 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
784937
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här