Sam Middleton blandteknik

Sam Middleton blandteknik
Sam Middleton blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SAM MIDDLETON (1927-2015), blandteknik, komposition, signerad och daterad -64, bildstorlek 18x25 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

784944

2020-06-28