Viktor Sheleg

Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg
Viktor Sheleg

Såld för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition med ansikte, akryl på duk, signerad och daterad 2012, ca 150x150 cm

784947

2020-07-30