Speglar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, en handspegel i koppar av Svensk Metallkonst Uddevalla längd ca 41 cm, en väggpegel i tenn med krön höjd ca 30 cm och en rakspegel höjd ca 35 cm
Smärre slitage
784950
2020-06-18