Paul Kaminski

Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, akryl och olja på duk, signerad Paul Kaminski och daterad- 13, ca 100x150 cm

784967

2020-07-08