Paul Kaminski

Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski

Såld för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, akryl och olja på duk, signerad Paul Kiminski och daterad-12, ca 110x160 cm

784972

2020-07-12