Paul Kaminski

Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, akryl och olja på duk, signerad Paul Kaminski och daterad- 11, ca 120x100 cm

784979

2020-07-12