Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, Collins & Hayes, London, 1900-talets andra hälft, stoppad och klädd med mörkgrönt läder, etikettmärkt C&H, lös sittplymå samt knapphäftad rygg.
Bruksslitage, ställvis hårdare.
784992
2020-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här