Anton Genberg, olja på duk

Anton Genberg, olja på duk
Anton Genberg, olja på duk
Anton Genberg, olja på duk
Anton Genberg, olja på duk
Anton Genberg, olja på duk
Anton Genberg, olja på duk
Anton Genberg, olja på duk
Anton Genberg, olja på duk
Anton Genberg, olja på duk
Anton Genberg, olja på duk

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939), Fiskeläge på Västkusten, signerad och daterad 1926, olja på duk 49 x 63 cm

784997

2020-09-13