Åke Holm relief

Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), Druvbärare, relief, stengods, glasyr i blått och brunt, signerad Åke Holm, ca 20x27 cm

Minimala nagg på bakkant

784999

2020-06-18