Johan Krouthén, olja på duk

Johan Krouthén, olja på duk
Johan Krouthén, olja på duk
Johan Krouthén, olja på duk
Johan Krouthén, olja på duk
Johan Krouthén, olja på duk
Johan Krouthén, olja på duk
Johan Krouthén, olja på duk
Johan Krouthén, olja på duk

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHAN KROUTHEN (1858-1932), Betande kor i sommarhage, signerad och daterad 1889, olja på duk 32 x 42 cm

785002

2020-09-13