Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963), Motiv från skånskt fiskeläge, signerad OSKAR BERGMAN, akvarell 26 x 36 cm

785005

2020-09-13