Paul Kaminski

Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski
Paul Kaminski

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): "Nr 3", akryl och olja på duk, signerad Paul Kaminski och daterad- 13, ca 120x90 cm

785018

2020-07-25