Paul Kaminski
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): "Nr 3", akryl och olja på duk, signerad Paul Kaminski och daterad- 13, ca 120x90 cm
Kuntoraportti
785018
Päivämäärä:
2020-07-25