1638 - Stolar nyrenässans
2020-08-23
785019
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
STOLAR, 4 st, nyrenässans, betsad träskuren ek, 1800-/1900-tal, höjd ca 105, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage