Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VILHELM ARNESEN (Danmark, 1865-1948): Fiskebåt, signerad och daterad Vilh Arnesen -87, olja på duk, ca 78x51 cm
785024
2020-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här