Vilhelm Arnesen, Fiskebåt

Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VILHELM ARNESEN (Danmark, 1865-1948): Fiskebåt, signerad och daterad Vilh Arnesen -87, olja på duk, ca 78x51 cm

785024

2020-06-18