Paul Kaminski

Paul Kaminski
Paul Kaminski

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, akryl och olja på duk, osignerad, ca 140x110 cm

785033

2020-07-25