Brosch kamé

Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, 18 k guld, 1900-talets första del, kamé, skuret snäckskal föreställande mytologisk kvinnofigur, ram med filigran, Stockholm otydliga mästarstämplar och årschiffer, höjd ca 3,5 cm, vikt ca 6,8 g

785043

2020-06-21