Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FINGERBORGAR, 2 st, 14 k resp 18 k guld, oidentifierade stämplar resp Emanuel Forssman Växjö 1876, olikfärgade agattoppar, total vikt ca 7 g
Smärre bucklor, ngt ojämna kanter
785045
2020-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här