Fingerborgar guld

Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld
Fingerborgar guld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FINGERBORGAR, 2 st, 14 k resp 18 k guld, oidentifierade stämplar resp Emanuel Forssman Växjö 1876, olikfärgade agattoppar, total vikt ca 7 g

Smärre bucklor, ngt ojämna kanter

785045

2020-06-21