Georgeta Grabovski

Georgeta Grabovski
Georgeta Grabovski
Georgeta Grabovski
Georgeta Grabovski
Georgeta Grabovski
Georgeta Grabovski

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORGETA GRABOVSCHI (Rumänien, född 1954): fiolspelande kvinnor, olja på duk, signerad G Grabovski, ca 100x130 cm

785053

2020-07-08