Georgeta Grabovski
2020-07-08
785053
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GEORGETA GRABOVSCHI (Rumänien, född 1954): fiolspelande kvinnor, olja på duk, signerad G Grabovski, ca 100x130 cm