Axel Wallenberg skulptur

Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

AXEL WALLENBERG (1898-1996): Kvinnohuvud, monogramsignerad AW, patinerad gips, höjd 32 cm, längd 56 cm, lös träsockel medföljer

Zustandsbeschreibung

Skador nagg

785055

2020-06-21