Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AXEL WALLENBERG (1898-1996): Kvinnohuvud, monogramsignerad AW, patinerad gips, höjd 32 cm, längd 56 cm, lös träsockel medföljer
Zustandsbeschreibung
Skador nagg
785055
2020-06-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner